Bu site aslında iki gayeye hizmet etmek üzere tasarlanmış ve yayımlanmaktadır. Birincisi kişisel bilgi ve eserlerimi yayımlamak, ikincisi ise daha küçük bir çocukken bile düşünüp tasarladığım Vikipedi benzeri bir elektronik ansiklopedik veri tabanı yani arşivlik bir kütüphane oluşturmaktır.

Bu gayelerden birincisine yönelik olarak Hakkımda, Çalışmalar, Hizmetler, Sosyal Sorumluluk ve Güncel sayfaları; ikinci gayeye yönelik olarak da Kütüphane ve E-Kaynaklar sayfaları tasarlanmıştır.

Bu sitede iki tip yazılar bulunmaktadır; statik ve dinamik. Statik yazılar bir defa yazılıp yayımlanan sonrasında güncelleme yapılmayan veya gerekmeyen yazılar, dinamik yazılar ise yazılıp yayımlandıktan sonra da güncellemeler ile sürekli değişim potansiyeline sahip yazılardır. İlk tip yazılar tahmin edilebileceği gibi herhangi bir duygu ve düşünce veya anlık olaylar üzerine yazılmış köşe yazıları, mesajlar, haber ve duyurulardır. İkinci tip yazılar ise kütüphane yazıları ile kişisel bilgi ve sosyal sorumluluk sayfalarımdır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.