YTÜ Mezunları Ödül Töreni


Dün (6 Ekim 2006 Cuma) Yıldız Teknik Üniversitesi 2005-2006 yılı mezunlarından üniversite, fakülte ve bölüm bazında dereceye giren öğrencilerimiz için ödül töreni vardı.

Tören de fakülte ve bölüm birincimiz olarak mezun olan Volkan PELİTLİ’ye, bölüm ikincimiz olarak mezun olan Gözde KOCATAŞ’a ve bölüm üçüncümüz olarak mezun olan Yunus KOÇ’a da ödüllerini Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Ahmet DEMİR, Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesinden Derya KOÇOĞLU ve Evin NAS, Türkiye Çevre Mühendisleri Paylaşım ve İletişim Portalı cevremuhendisleri.com’dan Ayşe POLAT ve İSTAÇ A.Ş.’den Müslüm ÖZKARCI verdiler. Mezunlarımıza bundan sonraki hayatlarında bundan önceki gibi başarılar diliyoruz.

Yıldız kampüsündeki Oditoryum’da yapılan törene ilgi o kadar fazlaydı ki çoğu misafirimiz töreni ayakta izlemek zorunda kaldı. Bunlar arasında bölümümüz dereceye giren öğrencilerine ödül vermek için davetimize icabet edip gelme nezaketinde bulunan misafirlerimiz de vardı. Kendilerinden bu durum için tekrar özür dilerim.

Hem töreni duyurmak hem de törende ödül verir misiniz diye sormak için aradığım ve olumlu cevap veren tüm dostlarıma teşekkür etmek istiyorum. Bunlar arasında Odamız Çevre Mühendisleri Odası ve İstanbul Şubesine, törene gelme nezaketinde bulunan Şube Sekreterimiz Derya KOÇOĞLU ve Evin NAS Hanıma, Türkiye Çevre Mühendisleri Paylaşım ve İletişim Portalı cevremuhendisleri.com yönetimine, özellikle onca işleri arasında törende takdim edilen belgelerin tasarımını yapan Şenol YILMAZ Bey ile belgeleri öğrencilerimize vermek üzere törene gelme nezaketinde bulunan Ayşe POLAT Hanıma ve İSTAÇ A.Ş.’ye; özellikle törene gelen Müslüm ÖZKARCI Beye teşekkürü bir borç bilirim. Sağ olsunlar, bizi kırmadılar. Hay hay deyip bizim için böyle bir işe giriştiler ve hem bizi hem de mezunlarımızı mutlu ettiler. Dilerim ki bu tür çalışmalar devamlı olur.

Bir üniversite mezunu için onca yıllık emeğinin ardından mezun olup artık hayata atılacak olmasının büyük bir sevinç olduğunu hepimiz biliriz. Bu sevinci dile getirdiği mezuniyet günleri ya da ödül törenlerinin bu sebepten ayrı bir yeri vardır. Oraya gelen her bir misafir mezun olan öğrencinin sevincine, mutluluğuna ortak olmak, başarısını tebrik etmek için öğrenciler ile birlikte oradadır. Hayatında sonraları hep güzel bir hatıra olarak anlatacağı bu gibi günlerde onların yanında olmak gerçekten onlar için oldukça önemlidir. Bu sebepten hem bizi kırmayıp gelen hem de öğrencilerimizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, ödül veren misafirlerimize sonsuz teşekkürler.

Bu vesileyle Ramazanınızı ve Ramazan Bayramınızı da şimdiden tebrik ederim.

Kâmil VARINCA


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: